Nabídka sportovních a relaxačních masáží

Po předchozí objednávce e-mailem na recepce.hotel@darovanskydvur.cz vám rádi nabídneme nejbližší volný termín pro vaši relaxaci. Masáže doporučujeme v kombinaci s využitím našich Antických lázní.

 

Klasická masáž částečná / celková

Klasická částečná masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda + šíje. Klasická celková masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda, šíje, horní a dolní končetiny.

Cena masáže: 30 min / 450,- Kč, 60 min / 900,- Kč

 

Aroma masáž částečná / celková

Masáž s využitím vonné esence přidané do masážního oleje. Blahodárně působí na Vaše tělo i mysl. Dochází k maximálnímu uvolnění a vůně prostoupí celým Vaším tělem. Po odborné konzultaci s našimi fyzioterapeuty si vyberete tu vonnou olejovou esenci, která bude právě pro Vás nejvhodnější. Nabízíme vonné esence jako např. Bergamot, Eukalypt, Hřebíček, Heřmánek, Levandule, Meduňka, Rozmarýn, Pomeranč.

Cena masáže: 30 min / 500,- Kč, 60 min / 1 000,- Kč

 

Lávové masážní kameny

Horké lávové kameny se postupně přikládají na tělo. Teplo kamenů dosáhne až 3 cm hluboko pod kůži a postupně tělo prohřívá. Tělo se tak uvolňuje, nastává harmonizace organismu, odblokují se lymfatické otoky a dochází k detoxikaci organismu.

Cena masáže: 30 min / 400,- Kč, 50 min / 800,- Kč

 

Masážní svíčky BERNARD CASSIÉRE - “Roztajte s našimi masážními svíčkami”

Smyslná vůně a omamné pohlazení teplým olejem pomůže velmi snadno zapomenout na vyčerpávající den a je ideální k prohřátí a relaxaci unavených svalů. Hřejivou masáží teplým olejem z masážní svíčky uvolníme svalové napětí. Dopřejte si rozmazlující zážitek v podobě provoněné masáže s vůní tahitské květiny Monoi.

Cena masáže: 50 min / 950,- Kč

 

RELAXAČNÍ TĚLOVÉ RITUÁLY

POLYNÉSKÝ SEN S VANILKOU & MONOI Z TAHITI

 • Ostrovní relaxační péče - tělové ošetření (50 min)
 • Tělový peeling s vanilkou a monoi
 • Ostrovní masážní balzám
 • Zkrášlující tělové mléko s vanilkou a monoi

MONOI („vonící olej“ nebo taky „svatý olej“, Mono'i v tahitštině) je kosmetický výrobek získaný macerací Tiare květiny v rafino- vaném kokosovém oleji (získaný z kokosového ořechu). MONOI je tradiční výrobek z ostrovů Francouzské Polynésie. Polynésané používají kosmetický olej s MONOI pro každodenní péči, nanáší jej na tělo a vlasy po koupeli, aby dodali hydratační a ochranné vlastnosti. Nabízí jemnou a mocnou vůni typickou pro Tiare květiny.

Výtažek z Tahitské vanilky se používá k posílení přirozené ochrany pokožky, díky účinkům proti volným radikálům, ale také díky své pohádkové sladké a lahodné vůni!

Cena masáže: 50 min / 990,- Kč

 

THAJSKÝ DUCH – zelený čaj

Povzbuzující a detoxikační tělové ošetření – 50 min Přeneste se do Asie s výtažkem ze zeleného čaje, který je známý svými ochrannými a energizujícími vlastnostmi

 • Tělový peeling
 • Tělový olej s vůní zeleného čaje
 • Super hydratační pěna s vůní zeleného čaje

Zelený čaj je ctnostnou surovinou pro zdraví, který se používá po velmi dlouhou dobu v prevenci mnohých chorob. Zelený čaj (v botanice: Camellia sinensis odrůda Sinensis) je známý jako jedna z nejsilnějších léčivých rostlin na světě již téměř 5000 let. Mnohé zdroje uvádějí, že zelený čaj byl konzumován po staletí v Asii, téměř výhradně pro své léčivé vlastnosti.

Výtažek ze zeleného čaje obsahuje:

 • kofein, theofylin: se stimulačními vlastnostmi
 • flavonoidy: dobře známé anti-volné radikály, s ochrannými vlastnostmi
 • catechic taniny: s adstringentní a antioxidačními účinky
 • vitamín C: povzbuzující a omlazující

Detoxikační masáž se může provádět za pomoci masážních baněk.

Cena masáže: 50 min / 990,- Kč

 

Změna nabídky jednotlivých druhů masáží vyhrazena.

 

Resort Darovanský dvůr

Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky Darovanský dvůr soubory cookies. Rozumím a souhlasím.